TELLISKIVI KIRBUFESTIVALI KORRALDAB TELLISKIVI LOOMELINNAK

Telliskivi Kirbufestival 25.08.2018 kell 10 - 18

KAUPLEMISTINGIMUSED

MÜÜGIKOHA BRONEERIMINE

● Müügikoha broneerimisega kinnitad, et oled tutvunud kauplemistingimustega ja nõustud neid täitma!
● Müügikohtade broneerimist korraldab MTÜ Eesti Kirbuturg.
● Kirbufestivali lahtiolekuaeg on 25.08 kl 10-18.00, ootame müüjalt kauplemistegevust kogu selle aja vältel ehk kuni festivali lõpuni.
● Telliskivi Kirbufestivalil müüjana osalemiseks tuleb eelnevalt broneerida müügikoht. Müügikohta saavad broneerida www.kirbuturg24.ee veebikeskonna registreeritud kasutajad. Kui sa pole veel kasutaja, siis saad seda teha siin: http://www.kirbuturg24.ee/register. Kui sa ei mäleta oma parooli, siis uue saad tellida SIIT.
Müügiplatsi edasiandmine või -müümine ei ole lubatud! Broneeritud müügiplats on personaalne ning seotud müügikoha broneerinud isikuga. Festivalile tulles tuleb müügikohale pääsemiseks esitada müügipilet ning isikut tõendav dokument. Kui tekib vajadus oma müügikohast loobuda või anda üle teisele isikule, tuleb see enne festivali leppida kokku müügikohtade broneerimise korraldajaga aadressil info@kirbuturg24.ee.
● Toitlustuse- ja toidumüüjate puhul kehtivad eraldi kokkulepitud tasud ja koha broneerimiseks kirjuta aadressile bianka@telliskivi.cc
● Broneerimine algab 16. juulil kl 10.00 ja lõpeb 22. augustil kl 23.55. Broneerimine lõpeb varem juhul, kui kõik müügikohad on välja müüdud.
● Online-makset pangalingi kaudu saavad teha SEB ja Swedbanki internetipanga kliendid. Kui online-makse tegemise võimalus puudub, broneeri koht ja teavita sellest kohe broneerimise korraldajat meiliaadressil info@kirbuturg24.ee. Seejärel saadame Sinu meiliaadressile arve, mis tuleb samal päeval ka tasuda.
● Kinnitust makse õnnestumise kohta ning müügipiletit näed oma broneeringute ajaloos kohe pärast makse sooritamist või arve alusel tasumisel peale laekumise kontrollimist.
● Müügiplats suurusega 2×3 meetrit koos müügilauaga maksab 15 eurot, autokoht suurusega 5x6 meetrit (ei sisalda müügilauda) maksab 20 eurot, autokoht 6x8 meetrit (ei sisalda müügilauda) maksab 25 eurot. Pileti hinnad sisaldavad käibemaksu.
● Rohelises Saalis asub Laste kauplemisala, töötoad ja mängunurk - info ja broneerimine bianka@telliskivi.cc
● Kirbufestivali toimumise päeval on võimalik kohapeal müüjaks registreeruda vaid vabade kohtade olemasolul ja isikut tõendava dokumendi alusel. Müügipileti eest tuleb tasuda kohapeal sularahas 25 €.
● Müügikoha broneeringu tühistamisel hiljemalt 20. augustil tagastame 50% müügikoha tasust. Hilisemal broneeringu tühistamisel me müügikoha tasu ei tagasta.

SISSEPÄÄS FESTIVALILE

● Festivalile pääseb kauplema ainult paberile prinditud müügipileti ettenäitamisel ning see peab olema terve päeva müügikohas kättesaadav. Korraldajatel on õigus kontrollida müügipiletite olemasolu.
● Müügipilet tagab õiguse siseneda festivali alale kahel inimesel (müüjal ja kaaslasel), kes peavad saabuma koos. Mõlemale anname käepaelad. Müüjal, kes müügikoha broneeris, peab olema kaasas isikut tõendav dokument.
Müüjate registreerimine ja müügikohtade väljastamine toimub festivalipäeva hommikul kell 7.30-9.30.
● Müügiplatside väljastamine lõpeb kell 9.30! Pärast seda paneme tühjad müügikohad vabamüüki. Hilinejatele kohta enam pole ja makstud müügikoha tasu me ei tagasta.
Lauakoha ostnud müüjad festivali kauplemisalale sõidukiga sisse ei pääse!
Autoga tulijatel palume juba eelnevalt pilet välja otsida, mis kiirendab tunduvalt alale pääsemist!
● Autokoha ostnud kauplejad saavad Telliskivi tänavalt sisse sõita kehtiva pileti ettenäitamisel. Lauakoha ostnud kauplejad saavad Telliskivi tänavalt autoga laadimisalale siseneda AINULT JUHUL kui lisaks kehtivale müügipiletile on armatuurlaual nähtaval kohal eraldi paberile märgitud müügikoha number; auto number ja autojuhi telefoni number. Väravas märgitakse samale paberile sisenemise kellaaeg. Võid oma andmete märkimiseks kasutada seda dokumendipõhja.
Kauba mahalaadimisalal saab peatuda maksimaalselt 15 minutit peale mida tuleb autol alalt lahkuda, vastasel juhul on korraldajal õigus auto teisaldada. Auto saab parkida Telliskivi tn olevatesse parklatesse. Kuna parkimiskohtade arv on piiratud ei pruugi kõikidele kohti jätkuda.
● Ilma sõidukita pääseb alale Telliskivi Loomelinnaku ja Lendava Taldriku vahelisest väravast ja Reval Cafe kangi alt.
Festivalile saabuv müüja on teadlik,et festivalipäeva hommikul võivad alale sisenemisel (müügipiletite kontroll, kauba laadimine) tekkida ootejärjekorrad, mistõttu soovitame varuda sisenemiseks aega ja mitte jätta saabumist viimasele hetkele. Korraldajatel on õigus mitte lasta festivalile kauplema müüjaid, kes käituvad sissepääsul ebaviisakalt, agressiivselt ja teisi kauplejaid ning festivali reegleid mittearvestavalt.

MÜÜGIKOHT

● Broneerimisel tuleb vastavalt oma kaubale valida õige piirkond! Korraldajal on õigus valel müügipiirkonna alal kauplevat müüjat võimaluse piires ümber paigutada või paluda tal lahkuda. Platsi tasu ei tagastata.
● Käsitöö-,disaini- ja kunstiala asub sisehoovis, piirkond S. Lubatud kaubelda ainult käsitöö-,disaini-ja kunstiga.
● Kirbuturu ala - lauakohad, piirkond A, B, D, G, M, N, P, R,U
● Kirbuturu ala - autokohad (lauata), piirkond C,E,J, K
● Antiigiala-autokohad (lauata), piirkond H. Lubatud kaubelda ainult vanavara ja antiigiga.
● Müüja peab mahutama oma kauba müügikoha piiridesse;
● Ootame müüjalt kauplemistegevust ja kohalolu kogu festivali aja vältel (25.08 kl 10.00-18.00). Need, kes on broneerinud endale autokoha (ehk koha, kus kauba müük toimub autolt/autost), saavad territooriumilt lahkuda alates kell 18.00. Festivali turvateenuse pakkujal on õigus takistada igasugune autode ja muude mootorsõidukite liikumine festivali toimumise ajal festivali alal!
● Korraldaja jätab omale õiguse vastavalt vajadusele müügikohti ümber tõsta!

MÜÜJA VASTUTUS JA PIIRANGUD

● Iga müüja vastutab müügikoha heakorra eest festivali ajal ning on kohustatud koristama selle enne festivalilt lahkumist. Müümata jäänud kaupa ei tohi jätta festivali alale ega prügikastidesse. Kaup tuleb kaasa võtta või annetada festivalil asuvasse Uuskasutuskeskuse kogumispunkti. Korraldajal on õigus küsida korrastamata müügikoha eest trahvi 100 € kohapeal või hiljem pärast üritust. Festivali vabatahtlikud kontrollivad müügikohtade heakorda ja pildistavad rikkumisi.
● Korraldaja jätab endale õiguse keelata ebasobivate ja ebaseaduslike kaupade müügi.
● Müüjana vastutad Sina selle eest, et müüdav kaup ei oleks ohtlik ega mittevastav Eesti Vabariigi seadustes nõutule.
● Korraldajad ei vastuta müüja tegevuse eest ning ei anna turul müüdavale kaubale garantiid ega vastuta müüdud kauba kvaliteedi eest. Kaupa puudutavad pretensioonid tuleb lahendada müüjal ja ostjal omavahel.
● Korraldaja ei vastuta müüja vigastuste ega isiklike asjade kadumise või kahjustumise eest festivali toimumiskohas või parkimisaladel.
● Kui kaupleja kasutab telki, siis see peab olema paigaldatud nõuetele vastavalt ja peab mahtuma oma müügiplatsi piiridesse.

TELLISKIVI KIRBUFESTIVALIL ON KEELATUD

● Uute ja kasutamata kaupade hulgimüük;
● Müügiplatsi edasiandmine või -müümine; Kui tekib vajadus oma müügikohast loobuda või anda üle teisele isikule, tuleb see enne festivali leppida kokku müügikohtade broneerimise korraldajaga aadressil info@kirbuturg24.ee.
● Kauplemine alkoholi ja tubakatoodetega.
● Kauplemine tulirelvade, narkootiliste ainete, piraattoodete ning kaupadega, mille müük on Eestis keelatud;
● Viia renditud inventari festivali territooriumist väljaspoole;
● Auto parkimine festivali territooriumil ja väravate ees (välja arvatud autode müügikohad). Valesti pargitud autod teisaldatakse.
Keelatud tegevuste korral on meil õigus nõuda rikkuja lahkumist Telliskivi Kirbufestivali territooriumilt. Müügikoha tasu me rikkujale ei tagasta.

 


KirbufestivalKirbufestivali lühiinfo
Müügitingimused
Müügiplatsid (kirbufestival)
Festivali müügiplatside ootejärjekord
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!