TELLISKIVI KIRBULAATA KORRALDAB MTÜ Eesti Kirbuturg
Telliskivi Kirbulaat 31.08.2019 kell 11 – 16

Külastajatele on üritus TASUTA!

KAUPLEMISTINGIMUSED

MÜÜGIKOHA BRONEERIMINE

● Müügikoha broneerimisega kinnitad, et oled tutvunud kauplemistingimustega ja nõustud neid täitma!
● Müügikohtade broneerimist korraldab MTÜ Eesti Kirbuturg.
● Kirbulaada lahtiolekuaeg on 31.08 kl 11-16.00
● Telliskivi Kirbulaadal müüjana osalemiseks tuleb eelnevalt broneerida müügikoht. Müügikohta saavad broneerida www.kirbuturg24.ee veebikeskonna registreeritud kasutajad. Kui sa pole veel kasutaja, siis saad seda teha siin: https://www.kirbuturg24.ee/register. Kui sa ei mäleta oma parooli, siis uue saad tellida SIIT.
● Müügiplatsi edasiandmine või -müümine ei ole lubatud! Broneeritud müügiplats on personaalne ning seotud müügikoha broneerinud isikuga. Autoalale tulles tuleb müügikohale pääsemiseks esitada müügipilet ning isikut tõendav dokument.
● Müügikoha broneeringu tühistamisel hiljemalt 25. augustil tagastame 50% müügikoha tasust. Hilisemal broneeringu tühistamisel me müügikoha tasu ei tagasta.
● Kui tekib vajadus oma müügikoht üle anda teisele isikule, tuleb see enne laata (hiljemalt 29.08) leppida kokku müügikohtade broneerimise korraldajaga aadressil info@kirbuturg24.ee.
● Toitlustuse- ja toidumüüjate puhul kehtivad eraldi kokkulepitud tasud ja koha broneerimiseks kirjuta aadressile bianka@telliskivi.cc
● Lasteturul on kauplemine tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Ootame lapsi vanuses kuni 14a. Koha broneerimiseks kirjuta lapse nimi, vanus ja enda kontakttelefon meiliaadressile kylli.toom@kirbuturg24.ee
● Online-makset pangalingi kaudu saavad teha SEB ja Swedbanki internetipanga kliendid. Kui online-makse tegemise võimalus puudub, broneeri koht ja teavita sellest kohe broneerimise korraldajat meiliaadressil info@kirbuturg24.ee
● Seejärel saadame Sinu meiliaadressile arve, mis tuleb samal päeval ka tasuda.
● Kinnitust makse õnnestumise kohta ning müügipiletit näed oma broneeringute ajaloos kohe pärast makse sooritamist või arve alusel tasumisel peale laekumise kontrollimist.
● Müügiplats suurusega 2×3 meetrit koos müügilauaga maksab 15 eurot, autokoht suurusega 5x6 meetrit (ei sisalda müügilauda) maksab 20 eurot.
● Kirbulaada toimumise päeval on võimalik kohapeal müüjaks registreeruda vaid vabade kohtade olemasolul ja isikut tõendava dokumendi alusel. Müügipileti eest tuleb tasuda kohapeal sularahas 25 €.

SISSEPÄÄS LAADALE

● Laadale pääseb kauplema müügipileti ettenäitamisel ning see peab olema terve päeva müügikohas kättesaadav. Korraldajatel on õigus kontrollida müügipiletite olemasolu.
● Müüjate registreerimine ja müügikohtade väljastamine toimub laadapäeva hommikul kell 9.00-11.00.
● Müügiplatside väljastamine lõpeb kell 11.00! Pärast seda paneme tühjad müügikohad vabamüüki. Hilinejatele kohta enam pole ja makstud müügikoha tasu me ei tagasta.
● Lauakoha ostnud müüjad festivali kauplemisalale sõidukiga sisse ei pääse!
● Autoga tulijatel palume juba eelnevalt pilet välja otsida, mis kiirendab tunduvalt alale pääsemist!
● Laadale saabuv müüja on teadlik,et hommikul võivad alale sisenemisel tekkida ootejärjekorrad, mistõttu soovitame varuda sisenemiseks aega ja mitte jätta saabumist viimasele hetkele. Korraldajatel on õigus mitte lasta laadale kauplema müüjaid, kes käituvad sissepääsul ebaviisakalt, agressiivselt ja teisi osalejaid mittearvestavalt.

MÜÜGIKOHT

● Broneerimisel tuleb vastavalt oma kaubale valida õige piirkond! Korraldajal on õigus valel müügipiirkonna alal kauplevat müüjat võimaluse piires ümber paigutada või paluda tal lahkuda. Platsi tasu ei tagastata.
● LASTETURG – A1 hoone taga asuvatel treppidel. Lubatud kaubelda mänguasjadega, raamatutega, lauamängudega.
● Käsitöö-,disaini- ja kunstiala asub sisehoovis, piirkond C. Lubatud kaubelda ainult käsitöö-,disaini-ja kunstiga.
● Kirbuturu ala - lauakohad, piirkond A, B, D, E, F, G, M, N, P, R,U
● Kirbuturu ala - autokohad (lauata), piirkond K,L
● Antiigiala-autokohad (lauata), piirkond H. Lubatud kaubelda ainult vanavara ja antiigiga.
● Müüja peab mahutama oma kauba müügikoha piiridesse;
● Korraldaja jätab omale õiguse vastavalt vajadusele müügikohti ümber tõsta!

MÜÜJA VASTUTUS JA PIIRANGUD

● Iga müüja vastutab müügikoha heakorra eest laada ajal ning on kohustatud koristama selle enne festivalilt lahkumist. Müümata jäänud kaupa ei tohi jätta alale ega prügikastidesse. Korraldajal on õigus küsida korrastamata müügikoha eest trahvi 100 € kohapeal või hiljem pärast üritust.
● Korraldaja jätab endale õiguse keelata ebasobivate ja ebaseaduslike kaupade müügi.
● Müüjana vastutad Sina selle eest, et müüdav kaup ei oleks ohtlik ega mittevastav Eesti Vabariigi seadustes nõutule.
● Korraldajad ei vastuta müüja tegevuse eest ning ei anna laadal müüdavale kaubale garantiid ega vastuta müüdud kauba kvaliteedi eest. Kaupa puudutavad pretensioonid tuleb lahendada müüjal ja ostjal omavahel.
● Korraldaja ei vastuta müüja vigastuste ega isiklike asjade kadumise või kahjustumise eest laada toimumiskohas või parkimisaladel.
Kui kaupleja kasutab telki, siis see peab olema paigaldatud nõuetele vastavalt ja peab mahtuma oma müügiplatsi piiridesse.

TELLISKIVI KIRBULAADAL ON KEELATUD

● Uute ja kasutamata kaupade hulgimüük;
● Müügiplatsi edasiandmine või –müümine
● Kauplemine alkoholi ja tubakatoodetega.
● Kauplemine tulirelvade, narkootiliste ainete, piraattoodete ning kaupadega, mille müük on Eestis keelatud;
● Viia renditud inventari territooriumist väljaspoole;
● Auto parkimine laada territooriumil ja väravate ees (välja arvatud autode müügikohad). Valesti pargitud autod teisaldatakse. Keelatud tegevuste korral on meil õigus nõuda rikkuja lahkumist Telliskivi Kirbulaada territooriumilt. Müügikoha tasu me rikkujale ei tagasta.

Pane tähele!
Korraldaja ei vastuta ilmaolude ja sellest tuleneva kauba kahjude ja terviseprobleemide eest! Arvesta palun sellega, et Eestimaa ilmaolud on muutlikud – pane ennast vastavalt riidesse!
KirbulaatKirbulaada lühiinfo
Müügitingimused
Müügiplatsid (kirbulaat)
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!