Telliskivi kirbuturu 3. välihooaeg! 24.04.2011

Oodatud kevad ning soojemad ilmad on lõpuks kohale jõudnud ning kohe-kohe saab alustada juba 3. Telliskivi kirbuturu välihooajaga. Alates esmaspäevast, 25. aprillist saab broneerida müügiplatse maikuu turgudele. Mais toimub kirbuturg igal laupäeval ning iga ilmaga. Turg on avatud kell 10-15 ning platsitasu on 8€ (125,17 krooni).

Kevadeti tehakse ikka suurpuhastust ning nii ka meie. Uuendasime välihooaja müügiplatside numeratsiooni - kaotasime tülikad tähti sisaldanud platsitähised. Seetõttu tasub enne platside broneerimist tutvuda uuenenud plaaniga, et teaksid valida täpselt seda müügiplatsi, mida soovid. Uuenenud numeratsiooniga saab tutvuda siin ning platse saab broneerida alates 25. aprillist kella 10st siin.

Kuna Telliskivi kirbuturg on saanud paljude lemmikuks ning huvi müügikohtade vastu on väga suur, siis sellest tingitult võib müügiplatside broneerimisel ilmneda tõrkeid. Kui koduleht kuvab veateadet, et server on ajutiselt kättesaadamatu, siis palun jääge kannatlikuks ning proovige lehekülge värskendada/uuesti laadida.
Omalt poolt teeme pidevaid parendusi ning püüame muuta broneerimist võimalikult mugavaks.

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!