Laupäeval, 28. mail ootame teid jälle Telliskivi Kirbuturule! 27.05.2011 Kirbuturud on oma hoo sisse saanud ja neid tekib üle Eesti nagu seeni sügisel. Meil on selle üle siiras heameel, sest kirbuturgude kultuuri edendamine on üks meie põhikirjalisi tegevusi ja tore, et tekkinud  on nii palju järgijaid. Sellest on kasu kogu meie ühiskonnale ja igale inimesele. Kes kordki on külastanud kirbuturgu on andnud oma panuse puhtama ja mõistlikuma ühiskonna loomisele.
Palju edu ja jaksu kõikidele kirbuturulistele üle kauni Eestimaa.

Vana hea Telliskivi Kirbuturg aga areneb muudkui edasi. Alates juunist on võimalus tulla kirbuturule müüma ka neil, kes sooviksid ainult ühte suuremat asja müüa, kohatasu on  4 eurot. Eriti oodatud on näiteks jalgratta müüjad või  kellel on pakkuda lapsevanker, muruniiduk või näiteks kasvõi kanuu.
Et saaksime kõik soovijad ilusti ära paigutada anna oma müümissoovist teada kirjutades info@kirbuturg24.ee või telefoni teel 5536195.

Kallis turuline, kui sul on plaanis kaasa võtta midagi eriti huvitavat anna sellest meile teada hiljemalt turule eelneval teisipäeval, siis saame infot edastada oma uudikirja ja muude kanalite kaudu ka kõikidele teistele.
Huvitav ju teada, mida meie järjekordselt turult leida võiks!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!