Kirbuturu eelinfo 22.07.2011 Ootame teid Telliskivi Kirbuturule laupäeval, 23 juulil kell 10-15. Seekordselt turult puudub meie tore kohvik, seega palun võtke jooki ja sööki ise kaasa. Samuti saab külastada F-hoone kohvikut!

Augustikuu müügiplatside broneerimine algab 25. juulil kell 10.00
Augustikuus toimuvad kirbuturud 6., 13. ja 27. augustil. Kaks esimest kirbuturgu on nagu ikka, kaubelda võib kõigega, mis kodus üleliigne on ning müügiplatside broneerimine toimub tavapäraselt kodulehe vahendusel.

Kuid 27. augusti kirbuturg on eriline, sest Telliskivi Loomelinnaku hoovis toimub Eesti Tööstus ja Kaubanduskoja eriüritus ning selle raames toimub ASJADE kirbuturg.
Kauplema on oodatud kõik, kellel pakkuda vanavara, antiiki, retrot, nõusid, raamatuid, plaate, ehteid, käsitööd, maale ja muud põnevat. (Ainult riietega kauplejatel palume kauplema tulla kuu esimeses pooles toimuvatel kirbuturgudel.)
Kuna tegemist on eriüritusega ning ka müügikohti on tavapärasest vähem, siis palume oma osalussoovist teada anda kirjutades meile aadressilebroneering@kirbuturg24.ee või helistades numbril 5536195. Palun pange e-maili pealkirjaks „Asjade turg" ning lisage kirja nimekiri asjadest, millega kaubelda soovite. 
Vabandame juba ette, kui kõikidele soovijatele platse ei jätku.

13. augustil on Telliskivi Kirbuturg aga kahes kohas korraga. Lisaks Telliskivi Loomelinnakus toimuvale kirbuturule oleme ka Tartu Raekoja platsil, sest Telliskivi Kirbuturg on kutsutud Tartuffile!
Tartus toimuvale kirbuturule saab platse broneerida kirjutades oma soovist tartu@kirbuturg24.ee või helistades 5536195. Turg on avatud kell 12 - 17 ja platsi tasu on 3 eurot. 
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!