Eesti kirjanduse sügislaat 02.09.2011

Laupäeval, 17. septembril kell 11–17 peetakse  Kadriorus Eduard Vilde Muuseumi esisel platsil eesti kirjanduse laata, mis tänavu rõõmustab lastekirjanduse üle.

* Uuemat eesti kirjandust müüb kümmekond kirjastust, vanemat leiab Uuskasutuskeskuse valikust. Nagu juba tavaks, on ka tänavu avatud eesti kirjanduse kirbuturg, kuhu saab oma vanu raamatuid tulla müüma igaüks, kes on eelnevalt registreerunud (info@kirbuturg24.ee). Kes raamatuid müüa ei soovi, võib tulla neid uute vastu vahetama. Kohal on ka Raamaturinglus.

* Laste ja nende vanematega tulevad kohtuma Piret Raud ja Mika Keränen. Kirjanikelt saab kuulda, kuidas raamatu välja mõtlemine käib ja kust raamatusse pildid tulevad.

* Vilde verandal on kogu päev avatud traditsiooniline LASTE LUGEMISPESA, kus väikeste raamatuhuvilistega tegelevadTallinna Keskraamatukogu suured lugemishuvilised.

* Kahel täistunnil on kõigil lapsevanematel võimalus osaleda minikoolitusel “Kuidas tõsta lapse lugemishuvi?“. Osalemine on tasuta. Läbiviija MTÜ Eesti Lugemisühing.

* Kohal on laste suur lemmik JÄNKU-JUSS , toimuvad mitmed auhinnamängud ja laste lemmik raamatu valimine. Rikkalikult on auhindu välja pannud AS Põltsamaa Felix. Muuseumis sees on lastele vaatamiseks teatrinukkude näitus “Teatrinukud kirjaniku elutoas” ( korraldab Lastemuuseum)

* Avatud on mõnus varasügisene kirjanduslik õuekohvik 

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!