Käsitöö tuleb kirbuturule külla ning muu lisainfo! 08.12.2011 Telliskivi Kirbuturg ootab teid külla laupäeval 10. detsembril ja pühapäeval 11. detsembril kell 10-15.

Laupäeval
, 10.12 toimub iganädalane traditsiooniline kirbuturg, kuid pühapäeval on Rohelise saali vallutanud käsitöölised, disainerid ja kunstnikud – toimub käsitöö-, disaini ja kunstilaat! Selline suurejooneline laat toimub meil esimest korda ja loodame, et sellest kujuneb välja igaaastane suurüritus. Jõuludeni pole enam palju aega jäänud ja toreda ning unikaalse kingituse leiab siit nii suurele kui ka väikesele sõbrale. Piilu fotoalbumisse, kus väikene ülevaade turul leitavast kaubast. Kui aga näpud hakkavad sügelema ja tahaks ise oma kätega midagi valmis teha, siis selleks on kella 11-14 avatud töötoad.

Tõrvatilk meepotis on aga territooriumile pääsemine, sest alates käesolevast nädalast võtab Telliskivi loomelinnak kasutusele uue parkimiskorra. Edaspidi tuleb loomelinnaku territooriumile pääsemiseks helistada tõkkepuul oleval numbril (82828075) ning välja pääsemiseks selleks ettenähtud numbril (82828085). Väga oluline on, et mõlemad kõned tehtaks samalt numbrilt. Esimesed 30 minutit parkimist on tasuta, pärast seda rakendub päevatasu 1,34€.
Kiire sissepääsu jaoks salvesta numbrid juba praegu, nii ei pea turupäeva hommikul nende pärast muretsema ning saad numbri kiirelt valitud
. NB! Peale lühikest testperioodi otsustati uus parkimiskord veelkord edasi lükata, et parandada kõik seni ilmnenud vead. Seega hetkel on loomelinnaku territooriumil olevad tõkkepuud avatud ning territooriumile pääseb nagu siiani.

Kirbuturu eelinfo
Sel aastal toimub kirbuturg pärast seda nädalavahetust veel 17. detsembril. Peale seda on turg jõulupuhkusel ning uuesti ootame kõiki kirbutajaid uue aasta esimesel laupäeval ehk 7. jaanuaril. Küll aga on juba sel aastal võimalik endale jaanuari müügikoht broneerida. Kohtade broneerimine algab 19. detsembril kell 10.00.
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!