Loomelinnaku terrotooriumil on parkimine tasuline 09.02.2012 Teade meie üürileandjalt, Telliskivi Loomelinnakult - Loomelinnaku territooriumil on parkimine tasuline!

24 tundi parkimist maksab 1 euro, millele lisandub mobiilioperaatori tasu 0,32 senti ja tõkkepuu avamise tasu 0,02 senti. Kokku tuleb tasuda 1,34 ja see lisandub teie telefoniarvele, kohapeal mingit tasumist ei toimu. Kõnekaardi omanikud autoga territooriumile ei pääse! 
Pool tundi (30 minutit) parkimist on tasuta.

Territooriumile sõitmiseks tuleb helistada tõkkepuul olevale numbrile 82828075, territooriumilt lahkumiseks tuleb helistada tõkkepuul olevale numbrile 82828085.
Tähelepanu sissesõidu ja väljasõidu numbrid on erinevad! Pärast numbri valimist ütleb automaatvastaja, kas autoga on vaja lähemale sõita (vajalik 1 m tõkkepuust), kui auto liiga kaugel. Pärast seda öeldakse, et käsklust edastatakse ning siis avatakse tõkkepuu. Kohe järgneb ka SMS, mis teavitab parkimise algusest. Väljudes on samad valikud, lõpuks SMS parkimise lõpetamise kohta koos maksumusega.

Mõlemad kõned tuleb teha ühelt ja samalt telefonilt! Näiteks kui tulete taksoga, peab taksojuht kasutama oma telefoni, vastasel juhul ta territooriumilt välja ei pääse.
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!