Kesksuvine kirbuturg 21. juulil 19.07.2012 Juba sel laupäeval, 21. juulil on tulemas järjekordne mõnus kesksuvine kirbuturg. Tulemas on palju rahvast ning nagu varasemalt lubatud, siis juulikuus ei pea müügiplatsi etteregistreerima. 
See suvine korraldus on tekitanud mõned küsimused - seletame meie pakkumist täiendavalt. Juulikuus ei pea tavapäraselt etteregistreerima ning kohale võib tulla broneeringuta. Kui olete kohale jõudnud, siis otsige meid kindlasti üles ja me suuname teid vaba müügiplatsi juurde. Paljud eelistavad müügiplatsi ette broneerida ning sel juhul on neile juba kindel müügiplats väljastatud ning seega osad lauad nö kinni. Platsitasu saab tasuda kohapeal sularahas.

On alanud ka augusti müügiplatside broneerimine - augustis toimub ainult kaks kirbuturgu - 4. ja 11. augustil. 18. augustil seoses taasiseseisvumispäevaga turgu ei toimu ja 25. augustil korraldab Telliskivi Loomelinnak Kirbufestivali. Lisainfot leiab festivali kodulehelt - http://telliskivi.eu/kirbufestival/. Festivali müügiplatside broneerimine algab juba homme, 20. juulil.
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!