Telliskivi Kirbuturg 11. augustil 10.08.2012 Ongi kätte jõudnud augustikuu viimane kirbuturg. Müüjad on kohal, tule sina ka!
18.08 seoses pühadega kirbuturgu ei toimu! 25.08 korraldab Telliskivi Loomelinnak kirbufestivali ning müüjaks registreerimine sinna on juba alanud. Kirbufestivali kohta leiab lisainfot festivali kodulehelt - telliskivi.eu/kirbufestival/.

Septembris toimub aga viis kirbuturgu ja registreerimine septembrikuu turgudele algab seekord teisipäeval, 21.08. kell 10.00!

Eelinfoks niipalju, et 15.09. kirbuturu ajal toimub ka Ökomäss, mis on teist aastat toimuv festival, mille eesmärgiks on tutvustada viise kuidas igaüks meist saab muuta oma elutingimusi tervislikumaks ja seeläbi paremaks. Kavaga saate tutvuda siin.

15. septembril 
toimub veel üks üritus, nimelt korraldame juba viiendat aastat Kadriorus, Vilde muuseumi ees Eesti kirjanduse Raamatulaada!
Kui sul on kodus üleliigseid eesti kirjanike raamatuid, siis pane ennast raamatulaadale kirja. Raamatulaadal kauplemine on TASUTA kuid vajalik on eelregistreerimine!

Registreeruda saab kirjutades info@kirbuturg24.ee või helistades 5536195.

Mõnusaid elamusi teile kõigile!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!