Kirbutajate laupäev 01. detsembril! 29.11.2012 Laupäeval, 1. detsembril kell 10-15 ootame teid taaskord Telliskivi Kirbuturule!
Detsembrikuu turgudel on lisaks tavakaubale ka hulganisti jõulukaupa ja käsitööd. Nii mõnigi tore ja pisike, kuid südamega tehtud asi ootab kannatamatult võimalust kellegi sussi sisse pugeda ja saajale rõõmu valmistada.
Aga rõõmu saab ka ise endale teha, sest laupäeval toimub jällegi töötuba ja seekord Edithi juhendamisel. Töötoas õpitakse tegema taigent, aga sugugi mitte tavalist, vaid hoopiski alternatiivina plastiliinile. Kuidas kõik täpselt käib saate teada laupäeval kell 11-14.

Üks suhteliselt hea uudis siia otsa - Telliskivi Loomelinnak loobus lõpuks tõkkepuudest ja nüüd on kogu territoorium antud üle EuroParklale. Parkimine parkimiskellaga kuni 15 min on tasuta. Iga alustatud 30 min maksab 0,4€. 24h parkimist on 2€
Parkimise eest saab tasuda parkimisautomaatides, neid on territooriumil 2 ja muidugi mobiiliga. M-parkimise tsooni tähis on EP86. Lisainfot leiad -http://telliskivi.eu/meie/parkimine/

Rõõmsa kohtumiseni Telliskivi Kirbuturul!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!