Telliskivi Kirbuturg 8.11 ja muud tähtsat infot 06.11.2014 Laupäeval 8.11 toimub suurepärane ja eelkõige isadele pühendatud kirbuturg - kallistused teile armsad isad ja ootame teid ikka ja alati!

Tähelepanu! Autoga pääseb territooriumile taas vanast kohast - A3 maja juurest (vt kaarti). Lendava Taldriku juurest on sissesõit suletud. Sisehoovi tohib sõita ainult ja ainult kauba maha- ja pealelaadimiseks (kuni 15min, tähista algusaeg parkimiskellaga) ning kogu hoovialal on parkimine KEELATUD! Autod tuleb koheselt viia parklatesse. Hoovialale on paigutatud kaamerad ning loomelinnak jälgib hoolikalt parkimiskorraldusest kinnipidamist.

Esmaspäeval, 10.11 kell 10.00 algab registreerimine 5. Käsitöö,- disaini- ja kunstilaadale. Registreerimine toimub eraldi vormi kaudu nii nagu ka varasematel aastatel. Osalema on oodatud kõik käsitööga tegelejad, kunstnikud, disainerid ja väikefirmad.

Tähelepanu! Detsembris toimuvad kirbuturud uutes ruumides ning pideva kasvava huvi tõttu lausa kahes kohas korraga. Kirbuturg on avatud Loomelinnaku C2 maja I korrusel (punane maja) ja A1 hoone I korrusel (endine Mööbeldaja) (vt kaardilt uusi asukohti). Rohelises saalis sel ajal kirbuturgu ei toimu. Täpsed asukohad ja müügiplatside plaanid paneme kodulehele niipea kui need valmis saavad.
Detsembrikuu kirbuturgudele algab broneerimine esmaspäeval, 17.11 kell 10.00.
Lisaks laupäevastele kirbuturgudele ja pühapäevasele käsitöölaadale toimuvad detsembris ka kirbuturu jõuluõhtud. Detsembri teisel nädalal on kirbuturg kolmapäevast reedeni (10.12 - 12.12) avatud õhtuti kell 16-20. Ka nendeks päevadeks saab müügikohti broneerida alates 17. novembrist.

Rõõmsa kohtumiseni Telliskivi Kirbuturul!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!