Mõnus nädalavahetus Telliskivi Kirbuturul! 12.12.2014 Laupäeval 13. detsembril kell 10-15 ootab teid kirbuturg ja pühapäeval 14. detsembril kell 10-15 käsitöölaat!
Kahel päeval kahes majas kakssada müüjat ja see kõik on just teile kallid külastajad! Ei mingit stressi ja jõulupaanikat - alustuseks tassike turgutavat kohvi ja vaadake, suhelge, ostke ja nautige! 

Laupäeval on teil võimalus teha ka üks väike heategu - kohal on Eesti Loomakaitse Selts. Iga neile tehtud annetus aitab aidata hädas olevaid loomi. 

Pühapäeval kell 10-15 toimub 5. Käsitöö-, disaini- ja kunstilaat. Laadal osalemas nii käsitööga tegelejad ja kunstnikud, disainerid, käsitööseltsid, väikefirmad jne. Müüjate ja müügile tuleva kauba nimekirjaga saad tutvuda käsitöölaada FB ürituse lehel. Telliskivi kirbuturu käsitöölaat on muutunud traditsiooniliseks kohaks jõulukingituste soetamisel. Koos on palju väiketegijaid, kes pakuvad väga suurt valikut erinevaid käsitööesemeid.

Tule ise laadala uudistama ja ostma kaunist näputööd ning edasta kutse ka oma sõpradele!

Pühapäeval saad jällegi heateo teha, kuid sedakorda iseendale, sest sa oled seda väärt! Kohal on Põhja-Eesti Pimadate Ühingu On-site tooli massaaž, mis põhineb idamaistel tehnikatel.Tehakse spetsiaalses toolis istuvale kliendile. Massaaž keskendub seljale, õlavöötmele, kaelale ja kätele. Kestvus 15-20 minutit. Kiire ja efektiivne massaaž vabanemaks igapäevasest stressist ja pingetest.

Rõõmsate kohtumisteni!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!