Telliskivi kirbuturg testib 24.10 siseruumi! 16.10.2009

Lõpuks ometi saame jagada esimesi uudiseid edasiste kirbuturgude kohta.

Oleme jõudnud Telliskivi Loomelinnakuga kokkuleppele ning leidnud kirbuturu jaoks siseruumi. 

Pakutav ruum asub kirbuturu supiköögi taga asuvas majas, sissepääs on nö keskväljakult (müüjatele teada, kui piirkond nr 6). Ruum kannab nime "Roheline Saal" ning mahutab lahedalt 65 müügiplatsi (mõõdus 2x2,6m).

Ruumis on olemas valgustus ning suured aknad, et ka päevavalgus sisse pääseks; saal on puhas ja kuiv. Lisaks on olemas sobivad ruumid proovikabiinide ja töötoa jaoks. Kuid paraku on ka väike tõrvatilk – saal asub teisel korrusel. Meie usume, et see ei tohiks olla suur takistus, sest kõiges muus on saal sobilik.

Lisaks siseruumile jätkame ka õues, kuid siingi oleme teinud muudatusi. Õue tuleb müüki ca 20 tavaplatsi, millest 10 jäävad katuse alla (piirkond 6) ning 10 lageda taeva alla. Lisaks tuleb müügile  15 autokohta – ka need on uues asukohas. Uued autokohad on paigutatud asfalttee serva (piirkond 2) ja keskplatsile (piirkond 6). Piletihinnad jäävad samaks – tavakoht 100, autokoht 200 krooni.

Kuna oktoober on olnud väga heitliku ilmaga, siis otsustasime uut süsteemi katsetada juba 24. oktoobril. Kõiki, kes jõudsid septembri alguses antud kuupäevaks koha osta, on muudatusest teavitatud ning vastavalt nende soovile ümberkolitud. Kuid ka uutel huvilistel on veel võimalus siseruumi kauplema tulla. Kõik vabad kohad (nii siseruumi, kui ka õue) tulevad müügile esmaspäeval, 19. oktoobril kell 10.

Novembri turu toimumise üle otsustame peale 24. oktoobri üritust – siis teame kuidas te uue ruumiga rahule jäite ning kas ja mida muuta võiks. Kui tagasiside on positiivne, siis 14. novembri kohad peaks tulema müügile 2. novembril kell 10.

Heade soovidega,
kirbuturu meeskond

 

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!