Telliskivi kirbuturg alustab talvist hooaega! 01.11.2009

Telliskivi kirbuturg on järjekordselt arenemas ja kasvamas - 14. novembril algab kirbuturu talvine hooaeg ning seda siseruumis. Ilma ja külma eest kaitseb turulisi edaspidi Roheline Saal. Lisaks siseruumile jäävad käiku osad väli- ja autokohad, kuna nende vastu on endiselt huvi. Vaata uut paigutust kaardilt!

Roheline Saal asub jalakäijate värava vahetus läheduses ning pakub mõnusa suurusega müügiplatse 65 kauplejale. Kõikidel platsidel on olemas laud ning lisaks on saalis olemas 2 proovikabiini. Müüjatele mõeldes võimaldame hommikul ja õhtul autoga maja esisel platsil peatumist, et esemete transportimine oleks võimalikult mugav.
Kuid nagu vanasõnagi ütleb: üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Külastage eelmise kirbuturu fotoalbumit ning tutvuge Rohelise Saaliga juba enne järgmist turgu. Fotode autor on Olavi Ruhno.

Talvine hooaeg toob endaga kaasa veel ühe meeldiva uuenduse! Talviti hakkavad toimuma lisaturud - nii novembris, kui detsembris toimub 3 kirbuturgu!
Sel aastal toimub kirbuturg:
* 14. novembril
* 21. novembril
* 28. novembril
* 5. detsembril
* 12. detsembril
* 19. detsembril

Müügiplatsid tulevad müüki esmaspäeval, 2. novembril kell 10 ning platside hinnad on: tavaplats õues - 100 krooni, tavaplats siseruumis - 150 krooni ning autoplats 200 krooni.

Vali endale sobivad kuupäevad välja, broneeri lauad ning tule veeda mõnus päev turul!

Heade soovidega,
Kirbuturu meeskond

 

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!