Oluline info kirbuturu müüjatele! 05.08.2015

Telliskivi Kirbuturul on KEELATUD uute ja kasutamata kaupade hulgimüük ning igasuguste laojääkide müümine ning palume selliseid kaupu mitte kaasa võtta!

Oleme siiani palunud keelatud kaubad müügilt ära korjata ja andnud müüjale võimaluse lubatud kaupa edasi müüa, kuid nagu viimasel laupäeval näha oli, pole sellest mingit kasu olnud, sest hetke pärast on taas kaubad lettidel. Nüüdsest on nii, et kui müügil on uus kaup tuleb müüjal asjad kokku pakkida ja koheselt kirbuturult lahkuda! Siinjuures suur palve kõikidele osalejatele, kui te märkate kirbuturul uute asjade hulgimüüjaid, siis palun helistage kohe 5536195.

Korraldaja jätab endale õiguse otsustada ja keelata ebasobivate kaupade müük. Korduva kahtlustuse korral on korraldajal õigus keelduda müügiplatsi rentimisest.

Juhime teie tähelepanu ka sellele, et kauplemise õigus on ainult kehtiva müügipileti olemasolul, mis peab olema kohapeal kättesaadav  ja kohal PEAB olema isik, kelle nimele on müügipilet väljastatud, palume kaasa võtta isikut tõendav dokument!
Telliskivi kirbuturul on keelatud:
• uute ja kasutamata kaupade hulgimüük
• Müügiplatsi edasiandmine või -müümine
• kaubelda alkoholi, tubakatoodete, tulirelvade, narkootiliste ainete ja piraattoodetega.
• Renditud inventari väljaviimine turu territooriumilt
• Alkoholi tarbimine turu territooriumil

Keelatud tegevuse korral on Korraldajal õigus nõuda rikkuja lahkumist Telliskivi kirbuturu territooriumilt, makstud platsitasu rikkujale ei tagastata.

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!