Telliskivi Kirbufestival 27.08.2016 kell 11 -18 INFO MÜÜJATELE 25.08.2016 Telliskivi Kirbufestival 27.08.2016 kell 11 -18

Kauplejad, kes on broneerinud endale kirbuturul kauplemiseks lauakoha, saavad end sisse registreerida 27.08 hommikul kl 8.30-10.30. Sissepääs toimub kahe värava kaudu - F-hoone juurest ja A3 hoone tagant ehk Telliskivi Poetänava tagumise sissepääsu juures. Autode, muude mootorsõidukite ja jalgratastega alale ei pääse. Palume väravas esitada paberile prinditud pilet ja isikut tõendav dokument. Kui müügipilet ja dokument ei kattu, siis kahjuks kauplema ei pääse! Soovi korral saab osta uue pileti, mis maksab 18€!
Autoga saate sõita kuni väravani ja asjad maha laadida, turvamehed juhatavad, kuhu saate auto parkida. Kauba vedamiseks saate kasutada kärusid, kuid palume need kohe ka tagasi tuua, et võimalikult paljud neid kasutada saaksid!

Kõik kauplejad, kelle müügipiletil on märge "AUTO", saavad end sisse registreerida ja alale sõita autoväravast 27.08 kl 8.30-10.30. Teised kauplejad sealt sisse ei saa. Palume väravas esitada paberile prinditud pilet ja iskut tõendav dokument. Kui müügipilet ja dokument ei kattu, siis kahjuks kauplema ei pääse! Soovi korral saab osta uue pileti, mis maksab 18€!

Telliskivi Loomelinnaku alale sisse sõites tuleb jälgida liikluskorraldajate suuniseid. Vaata kindlasti juuresolevat kaarti, kuidas autoväravani sõita (vaata suurt kaarti SIIN). Väljasõit alalt toimub A3 hoone taga oleva värava kaudu (ehk Telliskivi Poetänava tagumise ukse juurest). Autod, mis autokohtadele ei jää, peavad lahkuma alalt kella 10.30-ks. Kella 10.30 kuni 18.00 on festivali alal keelatud igasugune autoliiklus!

B-hoone II korrusel asuvad proovikabiinid ja wc-d. WC-d asuvad ka Vaba Lava teatrimajas, festivali pealava kõrval ning toiduturu juures.

Müümata jäänud kaupa ei tohi jätta platsile ega panna Telliskivi Kirbufestivalil olevatesse prügikastidesse, vaid tuleb kaasa võtta või annetada festivalil asuvasse Uuskasutuskeskuse kogumipunkti. Kui lõpetad müügi, siis palun korista ka oma müügiplats! Korraldajal on õigus korrastamata koha eest küsida leppetrahvi!

NB! Palume varuda sularaha!

Kuna Eestimaa ilmad on muutlikud, pange ennast vastavalt riidesse ja kauba katteks soovitame ka kiled või varjud kaasa võtta.

Rõõmsa kohtumiseni Telliskivi Kirbufestivalil!
KIRBUFESTIVALI KODULEHT:
http://telliskivi.eu/kirbufestival2016/
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!