Telliskivi kirbuturu uudised! 12.12.2009 Täna on jälle võimalus külastada Telliskivi kirbuturgu! Turg on avatud kella 10-15 ning põnevaid esemeid on rohkem kui 70 letil. Ka jõulukingid võid leida just kirbuturult!
Samuti on kohal Tagurpidi lavka ning kõigile huvilistele on avatud meisterdamise tuba. Sel korral on võimalik kätt proovida klaasimaalis - kaunite värvidega kaetud purgid on sobilikud küünlaalusteks!

Infot ka edasiste turgude kohta!
Sel aastal toimub kirbuturg veel 19. detsembril. 26. detsembril ning 2. jaanuaril on Telliskivi kirbuturg jõulupuhkusel. Uuesti ootame kõiki kirbuturu fänne 9. jaanuaril.
Ka uuel aastal jätkame juba harjumuspäraseks saanud rütmiga ehk turud toimuvad igal laupäeval.

Infot müüjatele!
14. detsembril lisame broneerimissüsteemi 9. jaanuari kohad! Kingiidee - broneeri sõbrale müügiplats! Ülejäänud jaanuari kuupäevad (16.01, 23.01, 30.01) lisame süsteemi 4. jaanuaril kell 10.

Muudatus broneerimiskorras! Varasemalt kehtis kord, kus ostukorvi lisatud kohad kustusid peale kontolt väljalogimist. Uuest aastast on kõigil huvilistel võimalik hoida endale meelepäraseid kohti ostukorvis kuni 48 tundi. Kui selle aja jooksul kohtade eest ei tasuta, siis need muutuvad uuesti teistele nähtavaks. Samuti tuleks antud 48 tunni jooksul korraldajatega ühendust võtta, kui maksmisel oli tõrge ning kohad ei liikunud ostukorvist broneeringute ajalukku.
Kui ürituse toimumiseni on jäänud vähem kui 48 tundi, siis saab kohti hoida ostukorvis kuni 2 tundi.

Kohtumiseni kirbuturul!

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!