Telliskivi kirbuturg - jõulu-eri! 18.12.2009 Laupäeval toimub järjekorras 20. Telliskivi kirbuturg - kena arv lõpetamaks edukat aastat. Homme toimuv kirbuturg on selle aasta viimane ning kuna kätte on jõudmas jõulud, siis on turg veidikene jõuluhõnguline.

Meeleolu loob talvine ilm, mõnus jõulumuusika. Külaskäigust on teatanud jõuluvana ning kohal on ka kuusemüüja, kel valikus 1-2,5 meetrised kuused.
Kuid ainult kuusemüüjast ja jõuluvanast ei piisa, et oleks korralik kirbuturg - kohal on ka 75 müüjat, kel on lettidel palju erinavat kaupa. Juba eelmisel turul oli näha, et pakutakse ka kingitusteks ning kodu kaunistamiseks sobivaid esemeid ning tõenäoliselt on sel korral valik veelgi suurem. Kohal on ka Tagurpidi Lavka - nende letilt leiab kodumaist toidukraami!
Samuti on avatud töötuba, kus saab meisterdada külmikumagneteid. Küllalt kerge ning kiirelt valmiv meisterdus, et ka pere pisemad saaksid veel mõne jõulukingituse valmistada.

Peale 19. detsembrit läheb kirbuturg väikesele jõulupuhkusele ning uuesti ootame kõiki huvilisi 9. jaanuaril. Neile, kes soovivad siis kauplema tulla, teadmiseks, et kohad on juba müügis. Hilisemate jaanuarikuu turgude platsid tulevad müüki 4. jaanuaril kell 10!


Kaunist pühade ootust ning kohtumiseni kirbuturul!

PS! Telliskivi kirbuturu uudiseid saab jälgida ka Twitteri vahendusel - http://twitter.com/kirbuturg
 
Foto autor: Olavi Ruhno 

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!