Telliskivi Kirbuturg 10.aastane! 14.04.2019

Kirbuturg alustas oma teekonda kümme aastat tagasi Loomelinnaku tühjade lagunenud majade ja poriste lompide vahel. Kuigi hinges oli pisike kahtlus, kas keegi meid sealt ülesse leiab, tundus see koht siiski nii põnev, et otsustasime proovida. Ja rahvas tuli, kohe nii palju, et Telliskivi tänav oli laupäeva hommikuti täiesti umbes. Kuigi sellist tunglemist enam pole, on kirbuturg paljude jaoks armastatud koht kuhu ikka ja jälle tullakse.
 
Suured, suured tänud, et olete meiega olnud!

Südamest täname ka kõiki vabatahtlikke, kes oli ja on kirbuturu toimimisele kaasa aidanud!

20.aprillil kell 10-15 pühadekirbuturg Rohelises saalis.

27.aprillil kell 13.00 ootame teid kõiki ühisele tordisöömisele, ajame juttu ja mõtleme tulevikule. Kui soovid ka kohvi või teed, siis palun võta oma kruus ja lusikas kaasa!

04.mail kell 10-15 on meil suur rõõm kutsuda teid ürituste rohkele kirbuturule.

*Rattaturg

Kirbuturu rattaturg on hea võimalus oma vanale kasutult seisvale rattale uus omanik leida. Kui soovid rattaturul osaleda, siis kirjuta info@kirbuturg24.ee  Eraisikutel on turul osalemine tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine mis on avatud kuni 2.maini.
 
*Lasteturg

Laste oma turg toimub lasteala juures asuvatel treppidel. Kas sinu lapsel on liiga palju mänguasju? Kui see on nii, siis too oma laps mänguasju müüma! Ootame lapsi vanuses kuni 12 aastat, osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Osalemiseks saada oma lapse nimi  ja vanus info@kirbuturg24.ee
 
NB! Kui sul on lastele mõeldud teenus või töötuba ja sooviksid lasteturul neid pakkuda, siis anna meile sellest teada!

*Kirbuturg

Maikuu kirbuturgudele algab kohtade broneerimine esmaspäeval, 22.aprillil kell 10.00 meie kodulehe www.kirbuturg24.ee vahendusel.

Ole koos meiega, ole üks meist!

Rõõmsate kohtumisteni!

 

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!