Telliskivi kirbuturul tuleb sünnipäev! 23.03.2010

Kätte on jõudmas aprillikuu ning uus kuu toob endaga kaasa palju põnevat!
Aprilli teisel nädalavahetusel tähistame koos Telliskivi Loomelinnakuga 1. sünnipäeva! Möödas on väga edukas aasta - turgu on külastanud väga palju inimesi ning on rõõmustav, et nii paljud hoolivad keskkonnast ning on Telliskivi kirbuturu omaks võtnud. Suured tänud kõigile ning loomulikult ka õnnitlused, sest Teie olete Telliskivi kirbuturu süda!

10. aprilli turg saab olema väga põnev ning täis üllatusi.
 Ühendame oma väed Delfi Naistekaga ning teeme nendega ühekoos SUURE kirbuturu! Lisaks sellele toimub Loomelinnaku eestvedamisel veel väga palju erinevaid üritusi - kümmekond erinevat töötuba, põnevad näitused, ekskursioonid, peod jne jne. Täiendava kava lisame varsti oma kodulehele!

Ka kirbuturu saalis
 on lisaks turule erinevad üritused - keskpäeval toimub keskkonnaklubi NETT korraldatavmoeshow; juba hommikust peale on avatud töötuba, kus saab valmistada ehetele sobivaid hoiulaekaid ning avatud on filminurk, kus näidatakse filmi esimesest Telliskivi kirbuturust. Muide, kõige esimene turg toimus õues - hetkel tundub uskumatu ja võimatu :)
Lisaks sellele pakub sünnipäevalaps ka natukene maiust!

Aprilli kuupäevad lisame broneerimissüsteemi kolmapäeval, 24. märtsil kell 10! Suurele sünnipäeva kirbuturule saab kohti broneerida ikka läbi Telliskivi kirbuturu kodulehe!

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!