Telliskivi kirbuturu 1. sünnipäev! 09.04.2010 Sel laupäeval, 10. aprillil tähistab Telliskivi kirbuturg oma esimest sünnipäeva. Eelmisel aastal loomelinnakus alustanud kirbuturg on oma tegutsemisaasta jooksul kogunud hulgaliselt fänne ning kasvanud suurimaks omataoliseks ettevõtmiseks Eestis. Laupäevased turud on muutunud harjumuspäraseks külastuskohaks paljudele peredele, sest lisaks kauplemisele on toimunud ka  töötoad ja muud põnevad üritused.

Telliskivi kirbuturg tähistab esimest sünnipäeva oma ajaloo suurima kirbuturuga. Lisaks meile on sel laupäeval külalisena kohal ka Delfi Naisteka kirbuturg, Les Petites Disainiturg ning Loomelinnaku Plaaditurg. 
Rohelises saalis on veel mitmeid eriüritusi: kell 12 pakutakse külalistele sünnipäevakringlit, 12.30 näidakse lühifilmi esimesest Telliskivi kirbuturust. Kell 13 toimub keskkonnaklubi NETT poolt korraldatav moeshow, kus oma kollektsioone näitavad erinevad disainerid. Näha saab Marili Rooba kardinatest valmistatud laste kollektsiooni „Tuulest viidud“, Liisa Koppeli ja tema meeskonna noorte kollektsioon "Drop, Cover and Hold On!" Hõngu erilist kollektsiooni „Retro“.

Lisaks kirbuturu üritustele toimub Loomelinnaku juhtimisel veel palju erinevaid üritusi ning sünnipäeva täieliku ürituste kavaga  saab tutvuda erilehel!

Telliskivi kirbuturg ootab kõiki nii suuri kui väikeseid fänne enda sünnipäevale laupäeval, 10. aprillil kella 10-15.
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!