Tulemas 2 viimast siseturgu, maist jälle õues! 15.04.2010 Telliskivi kirbuturg on juba 1. aastane! Suur tänu kõigile, kes pidasid meid meeles heade sõnade, soojade kallistuste ja kaunite lilledega. Sünnipäevaturg oli tõeliselt rahvarohke ja väga mõnus! Tänu usinale vabatahtlikule on meil võimalik jagada ka väikest fotomeenutust. Pilte saab vaata kirbuturu veebialbumist.
Ka sel laupäeval on oodata suurt ja põnevat turgu! Kõik platsid on broneeritud ning kohale on tulemas sama palju müüjaid, kui eelmine kord ehk laudadel on väga suur valik erinevat kaupa. Tule kindlasti uudistama!

Kellel mõlgub mõttes ise kauplema tulla, siis 24. aprilli kirbuturu viimased vabad kohad tulevad müüki esmaspäeval, 19. aprillil kell 10. Antud turg jääb ka viimaseks siseturuks, sest alates maist kolime tagasi õue.
Esimene väliturg toimub 1. mail ning mais toimub kirbuturg igal laupäeval! Jätkame ka eriturgude traditsiooni - 15. mail toimub taimeturg - taimede ettekasvatamisel ja potipõllundusega tegeledes kipub ikka taimi kas üle või puudu jääma. Taimeturg ongi koht, kus saavad taimede pakkujad ja tühjade pottide omanikud kokku.

Maikuu kohtade broneerimine algab 21. aprillil kell 10.


 

 
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!