Lisainfot Telliskivi kirbuturu välihooaja kohta! 20.04.2010 Juba homme, 21. aprillil saab kohti broneerida järgmise kuu turgudele ning alates maist toimuvad turud jälle väljas. Tulles vastu paljudele küsitlusele vastanutele jääb maikuus turgude toimumise sagedus samaks nagu siiani on olnud ehk turg toimub igal laupäeval.
Koos õue kolimisega muutub ka hind – väliplatsi tasu on 100 krooni nagu ka eelmisel aastal ning samuti jääb kehtima eelmise aasta süsteem, et turg toimub väljas sõltumata ilmast.

Temaatilised kirbuturud:
15. mail toimub taimeturg, kuhu ootame lisaks tavakaupa müüvatele inimestele ka taimedega kauplejaid. Kuna taimed on riietest, raamatutest jmt erinevad, siis soovime tol turupäeval luua erinevad tsoonid - platsid 1-31 on mõeldud taimedega kauplejatele (ei pea olema ainult taimed, võib ka muud kaupa müüa). Tavakauba jaoks jäävad letid 32-109. Palun arvesta sellega platsi broneerimisel.

29. maile on planeeritud lasteasjadele suunatud kirbuturg.
 
Ootame lettidele kõike, mis on seostub lastega – riided, mänguasjad, hobivahendid jne. Samuti on väga oodatud lapsed, kes sooviksid koos vanematega nt enda mänguasju müüa.
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!