Telliskivi kirbuturu välihooaeg algab! 28.04.2010 Lõpuks ometi on temperatuur tõusnud piisavalt, et kirbuturg saaks õue kolida. Kui eelmine aasta toimus esimene väliturg juba 11. aprillil, siis see aasta pidi pea kuu kauem ootama, et saaks ruumist välja. Nüüd on see käes - sel laupäeval, 1. mail ootab Telliskivi kirbuturg kõiki huvilisi Telliskivi Loomelinnaku hoovis! Hoolimata kevadpühast ning Teeme Ära talgupäevast on turule tulemas palju inimesi, kes soovivad enda esemeid uuesti ringlusesse saata.
Tule ka sina!

Samuti julgustame kõiki potipõllunduse ja aiandusega tegelejaid 15. mail toimuvale taimeturule registreerima! Lisaks taimedele, istikutele on väga oodatud ka kõik muu aiandusega seonduv - lillepotid, lillesibulad, istutamisvahendid, voolikud jne.

Ja lõpetuseks kutsume kõiki kirbuturu fänne liituma meie lehega Facebookis. Lisaks uudistele ja ürituste ajakavale lisame sinna pilte ja videosid turgudest. Näiteks praegu on üleval video 24. aprilli kirbuturu üllatuskontserdist ning kõige esimesest kirbuturust.
Tule uudistama!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!