Sel laupäeval lasteasjade turg! 26.05.2010 Sel laupäeval, 29. mail toimub tavalise kirbuturu raames ka lasteasjade turg. Kauplema on oodata inimesi, kel on pakkuda lasteasju - riideid, mänguasju, raamatuid, kui ka hobivahendeid. Samuti on mõned ettevõtlikumad lapsed enda mänguasju kokku pannud ning tulevad koos vanematega neile uusi kasutajaid otsima.
Lisaks Telliskivi kirbuturule toimub Loomelinnakus ka Lastelaat, mille raames toimub mitmeid erinevaid üritusi - Paul-Eerik Rummo loeb lasteraamatuid ette, Katrin Karisma-Krumm räägib Pipi seiklustest, töötoas õpetatakse paberist nukke tegema ning lugemisühingu koolitaja jagab nõuandeid, kuidas lapse lugemishuvi tõsta. Täpsema ajakava leiab uudise lõpust.

Järgmisel nädalal, 5. juunil toimub tavaturuga paralleelselt käsitöö- ja kunstiturg. Kõik, kes soovivad tol päeval kauplema tulla, aga pole veel jõudnud lauda broneerida, siis teie viimane võimalus on esmaspäeval, 31. mail kell 10. Nimelt iga nädala esmaspäeval lisatakse broneerimissüsteemi sama nädala laupäeval toimuva turu viimased vabad kohad.

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!