Juulikuu viimane kirbuturg sel laupäeval! 15.07.2010 Telliskivi kirbuturg ootab sind jälle loomelinnaku hoovi - sel laupäeval toimub juuli teine ja ühtlasti ka kuu viimane kirbuturg. Veel vahetult enne kahenädalast puhkepausi on kõigil võimalik tulla mõnusat laupäeva veetma ning lappama, silmitsema ja ostma põnevaid esemeid, mida pakuvad sadakond müüjat. Leiab nii tavalisi, kui omapäraseid, naljakaid või tõsiseid, praktilsi või vimpkaga jne jne asju. Tuleb lihtsalt silmad lahti hoida ning olla valmis üllatavateks leidudeks.
Ja maitsva kirsina tordil on kohal ka Tagurpidi Lavka - nende letist saab imelisi soolakurke, maitsvaid kodumaiseid tomateid ja kurke, mõnusaid müslibatoone ning muud suurepärast kodumaist toidukaupa.

Telliskivi kirbuturg on laupäeval avatud kella 10-15. 
Peale 17. juuli turgu tuleb kahenädalane puhkepaus ning uuesti ootame kõiki huvilisi 7. augustil. 
Kes tahab augustis kauplema tulla, aga pole veel jõudnud müügilauda broneerida, siis uus võimalus on 2. augustil. Antud esmaspäeval kell 10 tulevad veel müüki viimased kohad 7. augustil toimuvale turule.


Külasta Telliskivi kirbuturgu ka Facebookis - seal näed pilte toimunud turgudest ning vahel üllatame ka kampaaniatega :)
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!