Augusti viimane kirbuturg sel laupäeval! 27.08.2010 Telliskivi kirbuturg on lühikeselt puhkuselt tagasi ning ootab kõiki huvilisi külla. Homme, 28. augustil toimub järjekordne kirbuturg. Turule on tulemas sadakond müüjat ning lettidele jõuab palju põnevat ja eripärast. Kindlasti on valikus raamatud, nõud, riided, vinüülplaadid, mänguasjad, lasteasjad, jalanõud. Lisaks on veel ka ehteid, natukene tehnikavidinaid ning vanakraami.

Samuti on kauplemas Tagurpidi Lavka - nende letilt leiab värsket kodumaist toidukraami (erinevaid aia- ja põllusaadusi) ning nüüd ka maitsvaid pirukaid ja muffineid.

Külastajate ja müüjate rõõmuks on ka sel laupäeval avatud kohvikunurk, kus pakutakse kvaliteetset kohvi (ja muid jooke) ning kehakinnituseks erinevaid pirukaid ja saiakesi.

***
Septembris toimub kirbuturg 4., 11. ja 25.09. Esialgu müügile tulnud kohad on kõik juba broneeritud, kuid kindlasti tuleb esmaspäeviti sama nädala laupäeval toimuvale turule natukene kohti juurde. Näiteks 4. septembril toimuvale turule tuleb kohti juurde 30. augustil kell 10.
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!