Septembri esimene kirbuturg toimub 4.09 03.09.2010 Telliskivi kirbuturg ootab homme, 4. septembril kõiki huvilisi järjekordsele kirbuturule. Loomelinnaku hoovi on tulemas sadakond müüjat, kel on kaasas palju põnevat ja eripärast. Kaubeldakse raamatute, nõude, riiete, vinüülplaatide, mänguasjade, lasteasjade ja jalanõudega. Samuti leiab ka ehteid, natukene tehnikavidinaid ning vanakraami.

Avatud on ka Tagurpidi Lavka lett, kust leiab värsket kodumaist toidukraami (erinevaid aia- ja põllusaadusi) ning ka maitsvaid pirukaid ja muffineid.
Külastajate ja müüjate rõõmuks on avatud ka kohvikunurk, kus pakutakse kvaliteetset kohvi (ja muid jooke) ning erinevaid pirukaid ja saiakesi.

***
Septembris toimub kirbuturg veel 11. ja 25.09 ning kindlasti tuleb mõlemale turule veel lisakohti. Lisakohad tulevad müügile turunädala esmaspäeval, nt 6. septembril kell 10 lisandub kohti 11. septembri kirbuturule.

18. septembril tavapärast kirbuturgu ei toimu, kuid ootame kõiki huvilisi Kadriorgu raamatulaadale. Vabaõhu raamatupoes müüvad eesti kirjandust mitmed kirjastused ja Uuskasutuskeskus ning paralleelselt toimub eesti kirjanduse kirbuturg.
Täpsem info kirbuturu kodulehel ning ka Eduard Vilde muuseumi kodulehel!
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!