Telliskivi kirbuturu koduleht uueneb 24.09.2010 Anname teada, et Telliskivi kirbuturu koduleht läbib väikese uuenduskuuri. Peamised asjad, mis muutuvad -
  • muutub sisselogimise lahtri asukoht - uuel lehel asub sisselogimise link kodulehe ülemises servas. Samuti liigub ülemisse paremasse nurka link, mis viib kasutajaks registreerimise ankeedile. 
  • muutub müügiplatside broneerimise ning ostukorvis hoidmise aeg. Kui varasemalt sai meelepärasaseid platse hoida ostukorvis kuni 2 päeva, siis nüüdsest on platside broneerimiseks ning broneeringu eest tasumiseks aega 15 minutit. Antud aja möödumisel kasutaja sessioon aegub ning kasutaja logitakse automaatselt välja. Väljalogimisel vabanevad ostukorvis olnud müügiplatsid ning muutuvad teistele kasutajatele nähtavaks ja broneeritavaks.
    Kasutussessiooni aegumisest annab märku eraldi avanev aken, mis võimaldab sessiooni pikendada. Kui klikkida „Jah, pikenda sessiooni!", siis on uuesti 15 minutit aega broneeringute tegemiseks. Sessiooni pikendamiseks on 3 minutit ning selle aja möödumisel sessioon lõpetatakse ning kasutaja logitakse automaatselt välja. 
  • täiendavalt toimub muutus ostukorvi kinnitamisel - pärast meelepäraste müügiplatside valimist tuleb broneering kinnitada (kinnitatud broneeringut ei saa muuta ega tühistada) ning siirduda internetipanka nende eest tasuma. Pärast makse sooritamist ning kaupmehe juurde tagasi pöördumist kuvatakse teade „Makse sooritamine õnnestus!" Kui tagasi kaupmehe juurde ei pöörduta või pöördumine jääb poolikuks, siis broneeringut ei kinnitata ning kasutaja ei saa seni, kuni pooleliolev tehing manuaalselt kinnitatakse, lisada ostukorvi uusi kohti.

Ning kuna juba uuendamiseks läks, siis senised Telliskivi kirbuturul osalemise reeglid on nüüd üleval sisekorraeeskirja nime all.
Palume kõigil müüjatel enne müügiplatside broneerimist eeskirjaga tutvuda.

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!