Telliskivi kirbuturg alustab sisehooaega! 01.10.2010

Mõnusalt soe ja päikseline suvi on möödas ning ilmad muutuvad järjest jahedamaks ning heitlikumaks, seega on paras aeg siseruumidesse kolida ja alustada talvist hooaega.

Alates oktoobrist toimub Telliskivi kirbuturg kaks korda kuus – teisel ja neljandal laupäeval juba tuttavas kohas – Rohelises saalis. Saali asukohaga saab tutvuda järgneva lingi vahendusel – http://www.kirbuturg24.ee/kirbuturukaart

Sisehooaja esimene kirbuturg toimub 9. oktoobril – kohale on tulemas pea 60 müüjat ning lettidelt võib leida pea kõike. Pakutakse nii riideid, raamatuid, nõusid, kui ka ehteid, käsitööd, lasteriideid ja -mänguasju – pea kõike, mida kodus vaja võib minna. Loomulikult on kohal ka Tagurpidi Lavka ning nende letilt võib leida värskeid kodumaiseid puu- ja juurvilju, erinevaid moose ja mahlasid, kuivaineid jmt.

Turg on avatud kella 10-15.

PS! Seoses uue broneerimissüsteemi rakendumisega ei lisandu edaspidi turunädala esmaspäeviti täiendavaid müügiplatse – müügikohad tulevad müügile reklaamitud kuupäevadel ning neid saab broneerida viimaste lõppemiseni.

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!