Aasta viimane kirbuturg 11.detsembril 07.12.2010
Aasta veereb vaikselt lõpule ning veel korra saab sel aastal külastada Telliskivi kirbuturgu. Aasta viimane turg toimub 11. detsembril kella 10-15 ning kuna lähenemas on jõulud, siis on ka turg veidikene jõuluhõnguline.

Kauplema on tulemas palju müüjaid, kel on lettidel palju erinavat kaupa. Juba eelmisel turul oli näha, et pakutakse ka kingitusteks ning kodu kaunistamiseks sobivaid esemeid ning tõenäoliselt on sel korral valik veelgi suurem.

Lisaks tavapärasele on jõuluturul avatud ka kaks heategevuslikku müügiletti. Heategevusmüüki korraldavad Swissotel Tallinn ning Eesti Loomakaitse Selts. Esimene neist suunab kogu müügitulu erinevatele heategevusorganistastioonidele eesotsas SOS Lastekülaga ning teised koguvad raha hätta sattunud loomade abistamiseks. 

Veel on kohal Tagurpidi Lavka - nende letilt leiab maitsvat kodumaist toidukraami ning on avatud ka kohvikunurk, kus pakutakse maitsvat kohvi ja teed ning värskelt küpsetatud pirukaid ja saiakesi. 


***
Pärast 11. detsembrit läheb kirbuturg väikesele jõulupuhkusele ning ootab kõiki huvilisi 8. jaanuaril. Neile, kes soovivad siis kauplema tulla, teadmiseks, et jaanuarikuu platsid tulevad müüki 3. jaanuaril kell 10 ning seoses euro tulekuga on uuest aastast platsitasu 8 eurot.

Kohtumiseni kirbuturul!
 
< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!